1 MARCA (PIĄTEK): MARSZ KU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Od teraz jest to nasz priorytet! W piątek 1 marca obchodzony będzie Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W związku z tym w naszym mieście organizowany jest marsz ku pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zbiórka wyznaczona jest na godzinę 17.30 pod Ratuszem. Niedługo potem rozpocznie się marsz w kierunku Kościoła pw Św. Klemensa, gdzie o godzinie 18.30 rozpocznie się msza.

Polecamy obejrzeć w jakości HD

Kliknij „więcej”, aby przeczytać dalszą część newsa.Od teraz jest to nasz priorytet! W piątek 1 marca obchodzony będzie Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W związku z tym w naszym mieście organizowany jest marsz ku pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zbiórka wyznaczona jest na godzinę 17.30 pod Ratuszem. Niedługo potem rozpocznie się marsz w kierunku Kościoła pw Św. Klemensa, gdzie o godzinie 18.30 rozpocznie się msza.


Polecamy obejrzeć w jakości HD

1 marca to bardzo ważny dzień, dlatego liczymy na Wasze zaangażowanie i nakręcanie tematu wśród swoich znajomych. W najbliższym czasie na stronie będą się pojawiały kolejne newsy dotyczące pierwszego weekendu marca, dlatego zalecane jest częste śledzenie naszej witryny. Kilka dni temu informowaliśmy również, że dostępne są okolicznościowe szaliki, które powstały specjalnie na tę okazję. Więcej informacji na ich temat znajdziecie u liderów osiedli lub na naszym forum dyskusyjnym w temacie „Gadżety ChG!”.

Niebawem pojawi się również dokładny rozpis tego, co wydarzy się 1 i 3 marca w naszym mieście. Już teraz jednak zaznaczamy, że najważniejszy jest dla nas marsz i obecność na nim jest obowiązkowa!

3 marca o godzinie 20.00 w MCK Mayday odbędzie się natomiast hip-hopowy koncert Tadka z Firmy. Wstęp na to wydarzenie jest darmowy. Wkrótce więcej informacji.

Poniżej znajduje się odnośnik do grafiki reklamującej piątkowy marsz. Wiecie, co z tym zrobić 😉

Grafika reklamująca MARSZ! (1.03, godzina 17.30, pod Ratuszem!)

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!