2 marca prezentacja drużyn ChG!

Znany jest dokładny termin tegorocznej prezentacji drużyn Chrobrego Głogów. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 2 marca na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wita Stwosza. Początek o godzinie 17, obecność obowiązkowa!

Podobnie jak w poprzednich latach, oprócz samej prezentacji wszystkich zawodników naszego klubu, nie zabraknie innych atrakcji. Kontynuowana będzie również akcja polegająca na zbiórce pluszaków, które w jednej chwili wylądują na parkiecie. Wszystkie zebrane zabawki zostaną później przekazane do odpowiednich placówek, dlatego już teraz zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Zapraszamy do udziału w prezentacji. Standardowo już, spotykamy się oczywiście na balkonie za bramką, skąd prowadzony będzie głośny doping dla wszystkich zawodników reprezentujących pomarańczowo-czarne barwy!

UWAGA!
W związku ze zmianą przepisów przeciwpożarowych i decyzją Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie o maksymalnej pojemności hali wynoszącej 1500 osób jednocześnie, zmianie uległa organizacja wejścia na prezentację. Dla widzów przygotowano 1100 miejsc. Pozostałe 400 osób to piłkarze wszystkich grup klubu. W następstwie tego ograniczenia wstęp na imprezę będzie odbywał się na podstawie specjalnych zaproszeń. Koszt pojedynczego zaproszenia wyniesie jednak tylko 3 zł, a dochód z ich sprzedaży w całości zasili konto Akademii Piłki Nożnej. Dzięki temu najmłodsi zawodnicy Chrobrego zostaną ubrani w jednakowe, pomarańczowe koszulki. Poza tym kibice z zaproszeniami wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wejściówki będzie można nabyć zarówno w dniach poprzedzających prezentację oraz – w przypadku dostępności – bezpośrednio przed nią (chrobry-glogow.pl)