20 KWIETNIA: WYJAZD DO SOSNOWCA!

Wyjazdowy hit rundy wiosennej coraz bliżej! 20 kwietnia jedziemy do Sosnowca na mecz pomarańczowo-czarnych z tamtejszym Zagłębiem. Eskapada zapowiada się niezwykle emocjonująco, dlatego już teraz rezerwujcie termin, odkładajcie pieniądze i jedziemy wszyscy bez wyjątku! TEGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!

Mecz Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów odbędzie się w sobotę 20 kwietnia na Stadionie Ludowym. Początek spotkania o godzinie 17. Już teraz wiadomo, że do Sosnowca pojedziemy autokarami. Zapisy na ten wyjazd rozpoczną się w przerwie najbliższego meczu z Jarotą Jarocin. Wszystkie informacje, w tym cały koszt, podamy w najbliższych dniach, jednak podobnie jak w przypadku wcześniejszych wypraw tego typu, trzeba odłożyć kilkadziesiąt złotych.

Sosnowiec to najciekawszy wyjazd rundy. Jedziemy na ciekawy teren, a dodatkowo zmierzymy się z dobrą kibicowską marką, dlatego nie może tam zabraknąć żadnego kibica Chrobrego! W Polkowicach brakło trochę ludzi, którzy wcześniej regularnie jeździli na mecze naszej drużyny, dlatego teraz zmobilizujcie się i pokażmy się w Zagłębiu Dąbrowskim z jak najlepszej strony!

Więcej informacji niebawem na naszej stronie.