23.04: MUSISZ BYĆ Z CHROBRYM!

Już tylko osiem dni pozostało do WIELKICH DERBÓW 2014! W środę 23 kwietnia pomarańczowo-czarni zmierzą się na własnym stadionie z Górnikiem Wałbrzych. Tegoroczne derby będą miały także wielkie znaczenie w sprawie awansu do I ligi, bowiem zarówno Chrobry, jak i Górnik, są kandydatami do gry na zapleczu ekstraklasy!

Są mecze, na które czeka się miesiącami. To jeden z nich. Rywalizacja na trybunach, rywalizacja na boisku, dwóch kandydatów do awansu. W Wałbrzychu nasz zespół wygrał 2:0. Wspólnymi siłami sprawmy, by tak samo było w kwietniu 2014!

Warto wspomnieć, że mecz zostanie rozegrany 23 kwietnia. Niemal dokładnie cztery lata wcześniej (24.04.2010) miały miejsce pamiętne, wygrane przez Chrobrego derby. Wówczas nasz zespół mógł liczyć na rekordowe wsparcie, a w sektorze Y pojawiło się blisko 1000 osób! Wtedy także oba zespoły walczyły o awans, ale do II ligi. Czy derby 2014 będą stały na podobnym poziomie? Wiele zależy od Ciebie!

Przedsprzedaż biletów na ten mecz w kasach pływalni „Chrobry”. Tylko tam, do 23 kwietnia (do godz. 15) można nabywać wejściówki w cenie 5 zł!

escort mersin