28 kwietnia – Iłowa. 1 maja – Nowa Sól

Podbijamy trzecioligowe tereny Ziemi Lubuskiej. Mecz z Górnikiem Wałbrzych to oczywiście absolutny priorytet, ale nie możemy zapominać o tym, co wydarzy się bezpośrednio po tym pojedynku. W przeciągu trzech dni czekają nas dwa wyjazdy za Chrobrym, do Iłowej i Nowej Soli.
Spotkanie Chrobrego z Vitrosiliconem Iłowa odbędzie się w środę 28 kwietnia i rozpocznie o godz. 17:00. Do Iłowej jedziemy autokarami. Zbiórka wszystkich kibiców o godz. 15:00 pod halą widowiskowo-sportową. Koszt 15 zł, w tym bilet na mecz. Powrót do Głogowa do godz. 20:30.
Z kolei trzy dni później, w sobotę 1 maja czeka nas zawsze ciekawa eskapada do Nowej Soli na Dozamet. Tradycyjnie udajemy się tam pociągiem. Zbieramy się o godz. 14:30 na dworcu PKP i każdy ma pół godziny na zakup biletu. Pociąg odjeżdża w kierunku Nowej Soli o godz. 15:02. Samo spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00, a jako że połączenie pociągowe jest korzystne, we własnym mieście będziemy już ok. godz. 20:30. Na całkowity koszt wypadu składa się cena za bilet na mecz, tj. 5 zł (zbiórkę przeprowadzimy w pociągu) + koszta za przejazd, tj. 8/4 zł w jedną stronę w zależności od rodzaju biletu (cały bądź ulgowy).