31 maja ze Stilonem do Świdnicy

Następny weekend zapowiada się naprawdę konkretnie pod względem kibicowskim. W sobotę 31 maja jedziemy ze Stilonem do Świdnicy, natomiast dzień później pożegnamy II ligę meczem z Gryfem Wejherowo. Zapisy na wyjazd naszych zgodowiczów rozpoczynają się w środę, a koszt całej wyprawy wyniesie 20 złotych.

Stilon zagra z Polonią Świdnica w ramach przedostatniej kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Gorzowski zespół cały czas jest w walce o zwycięstwo rozgrywek, które da możliwość gry w barażach o drugą ligę. Na chwilę obecną Stilon traci do pierwszej Ślęzy Wrocław tylko jeden punkt.

Zapisy na ten wyjazd rozpoczynają się w środę i potrwają do piątku. We wszystkie trzy dni prowadzone będą w godzinach 19-21 w sklepie „Stokrotka”. Do tej pory wyjazdy na mecze Stilonu były nieoficjalne i niedostępne dla wszystkich. Teraz jest inaczej, dlatego każdy ma okazje się wykazać i wesprzeć naszych zgodowiczów podczas tego meczu. Namawiać znajomych, zapisywać się i 31 maja jedziemy do Świdnicy!

Dzień później rozegramy ostatni mecz w II lidze. Po spotkaniu z Gryfem Wejherowo odbędzie się oficjalna feta z okazji awansu do pierwszej ligi. Więcej na jej temat niebawem.