6 kwietnia jedziemy do Polkowic!

Przed nami ciekawie zapowiadający się mecz z Elaną Toruń, jednak już tydzień później czeka nas bliski wyjazd do Polkowic! Mecz z Górnikiem odbędzie się w sobotę 6 kwietnia (początek o godzinie 17). Już teraz warto zarezerwować sobie czas i uważnie śledzić naszą stronę, bo…

…liczba biletów jest bardzo mocno ograniczona i obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Pierwsza okazja do tego, by zapisać się na wyjazd do Polkowic już w Wielką Sobotę. Zapisy będą przyjmowane w przerwie spotkania z Elaną Toruń. Standardowo przy gnieździe w sektorze Y.

Do Polkowic wybieramy się transportem kołowym. Jest to nasz najbliższy wyjazd w tym sezonie, ale nie oznacza to, że będzie nudno! Wprawdzie polkowicki Górnik nie jest dla nas takim rywalem, jak chociażby Miedź Legnica, jednak są to pewnego rodzaju derby i potraktujmy ten mecz, jakby był jednym z najważniejszych w sezonie! Zresztą, każdy mecz Chrobrego jest bardzo ważny!

Pod koniec tygodnia pojawią się szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu do Polkowic, dlatego uważnie śledźcie naszą stronę. I pamiętajcie: liczba biletów jest ograniczona!