7 bramek w Ząbkowicach

O godz. 17:00 w Ząbkowicach rozpocznie się mecz 26. kolejki III ligi pomiędzy Orłem a Chrobrym. Postaramy się co jakiś czas informować o rezultacie pojedynku. Zainteresowanych zapraszamy na naszego czata.

KS Orzeł Ząbkowice Śl.
4:3
(1:0)

MZKS Chrobry Głogów

• O spotkaniu w jego trakcie informujemy tylko dlatego, że nie doszedł do skutku wyjazd kibiców do Ząbkowic. Powód tego, czyli domniemany remont na stadionie Orła, okazuje się jednak być wyssanym z palca. Na obiekcie nie wbito ani jednej łopaty… Piłka nożna dla kibiców!
  • Chrobry rozpoczął w składzie: Długosz – Jabłoński, Błauciak, Smolin, Bukraba, Filipiak, Herbuś, Gad, Ałdaś, Kopernicki, Węglarz.
  • Dochodzi 20. minuta meczu. Wynik bez zmian, bez klarownych okazji po obu stronach.
  • Po 30. minutach nadal nie mamy bramek w Ząbkowicach. Nie zmieniły się także poczynania obu jedenastek, które zgromadzonym widzom nie mogą dostarczyć przesadnie wielu emocji.
  • GOL DLA ORŁA ZĄBKOWICE. 45. minuta. Powraca koszmar traconych w doliczonym czasie gry goli. Na sekundy przed końcem pierwszej połowy Orła wyprowadził na prowadzenie Tomasz Dziekański. Tak więc po pierwszej odsłonie Chrobry przegrywa z Orłem 0:1, a sam nie był w stanie poważnie zagrozić gospodarzom tego pojedynku.
  • Zmiana w Chrobrym. W 46. minucie za Damiana Ałdasia na plac gry wszedł Adam Filbier.
  • GOL DLA CHROBREGO! 1:1. Po faulu w polu karnym na Konradzie Węglarzu, sędzia główny podyktował dla Chrobrego rzut karny, co na bramkę w 52. minucie zamienił Piotr Błauciak. Orzeł – Chrobry 1:1.
  • GOL DLA ORŁA. 60. minuta meczu. Radość z wyrównującej bramki nie trwała długo. Chrobry przegrywa w Ząbkowicach 1:2. Po akcji prawą stroną dośrodkowanie zamykał Paweł Zieliński.
  • Zmiana w Chrobrym. W 63. minucie z boiska zszedł Mateusz Herbuś, a w jego miejscu pojawił się Krystian Kowalski.
  • W 74. minucie za Marka Jabłońskiego wchodzi Mariusz Smoliński.
  • GOL DLA CHROBREGO! 2:2! 76. minuta. Piłkę po dośrodkowaniu Grzegorza Kopernickiego głową umieszcza w siatce Mariusz Smoliński. Chrobry 2, Orzeł 2.
  • GOL DLA ORŁA. Kolejna zmiana wyniku, ale znów nie jest ona dla nas pomyślna. Od 83. minuty Chrobry przegrywa z Orłem 2:3. Strzelcem Krzysztof Czachor.
  • 4:2 DLA ORŁA. W 88. minucie Piotr Szabla podwyższa rezultat na 4:2. Już wszystko jasne…
  • GOL DLA CHROBREGO. 4:3. W 90. minucie bramka powracającego do składu po dłuższej kontuzji Konrada Węglarza pozwala zbliżyć się do Orła, ale i tak w tym momencie jest już za późno na cokolwiek. Niestety, Chrobry przegrywa w Ząbkowicach z tamtejszym Orłem 3:4.