8 dni do inauguracji ligi!

Już tylko nieco ponad tydzień pozostał do inauguracji pierwszoligowych rozgrywek w sezonie 2014/2015. Na początek pomarańczowo-czarni zmierzą się na własnym stadionie z Niecieczą. Pierwszy mecz zaplanowano na sobotę 2 sierpnia, początek o godz. 19. Już tylko nieco ponad tydzień pozostał do inauguracji pierwszoligowych rozgrywek w sezonie 2014/2015. Na początek pomarańczowo-czarni zmierzą się na własnym stadionie z Niecieczą. Pierwszy mecz zaplanowano na sobotę 2 sierpnia, początek o godz. 19.

Standardowo już spotykamy się w sektorze Y i dopingujemy pomarańczowo-czarnych. Pierwsza liga niesie za sobą nowe wyzwania nie tylko piłkarskie, ale również kibicowskie, dlatego rozpocznijmy przygodę z nią w dobrym stylu! Już teraz warto rezerwować swój czas i pierwszą sobotę sierpnia spędzić przy Wita Stwosza!

Tydzień później Chrobry zagra na wyjeździe z Flotą Świnoujście, a następnie do Głogowa zawita Chojniczanka Chojnice. Dodatkowo w sierpniu pomarańczowo-czarni zagrają jeszcze w Płocku, u siebie z Wigrami Suwałki i na koniec miesiąca w Bytowie.

escort mersin