9 seria vlepek już dostępna

Po nowych szalikach, zapalniczkach, piersiówkach i breloczkach przyszła pora na kolejną serię vlepek. Tym razem do zdobycia będzie 10 nowych wzorów w rozmiarze 7×7 cm. Na komplet składać się będą cztery sztuki każdego z wzorów. Do nabycia będą tak jak i pozostałe gadżety, u wiadomych osób.
Naklejki wyprodukowała firma Ultra-Styl z Bytomia, a w rozwinięciu newsa przedstawiamy nieco większe zdjęcie wykonanych vlepek. Jeśli ktoś chce się jeszcze lepiej przyjrzeć, to może zajrzeć na nasze forum.Po nowych szalikach, zapalniczkach, piersiówkach i breloczkach przyszła pora na kolejną serię vlepek. Tym razem do zdobycia będzie 10 nowych wzorów w rozmiarze 7×7 cm. Na komplet składać się będą cztery sztuki każdego z wzorów. Do nabycia będą tak jak i pozostałe gadżety, u wiadomych osób.
Naklejki wyprodukowała standardowo firma Ultra-Styl z Bytomia, a w rozwinięciu newsa przedstawiamy nieco większe zdjęcie wykonanych vlepek. Jeśli ktoś chce się jeszcze lepiej przyjrzeć, to zapraszamy na nasze forum.