Weekend zgodowicza: remis w Świdnicy

Stilonowcy zremisowali swój sobotni mecz z Polonią Świdnica 1:1 i tracą obecnie jedenaście punktów do lidera III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Gorzowski zespół w Świdnicy musiał gonić wynik, a wyrównujące trafienie udało się zdobyć w 63. minucie meczu. W sektorze gości pojawiło się 65 fanów Stilonu oraz 12 kibiców Chrobrego.

Początkowo spotkanie miało obejrzeć jedynie 199 widzów, a Stilonowcom przysługiwało 19 wejściówek. Gorzowianie mimo to zorganizowali autokar i po negocjacjach z ochroną, wszyscy weszli do sektora. Razem ze Stilonowcami w klatce znalazło się 12 kibiców ChG.

Na boisku od 34. minuty prowadzili gospodarze. Gorzowianie odpowiedzieli w 63. minucie trafieniem Kordiana Ziajki i ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. Kolejnym ligowym rywalem Stilonu będą rezerwy Zagłębia Lubin. Mecz odbędzie się jednak bez udziału publiczności.

Polonia Świdnica – Stilon Gorzów 1:1 (1:0)
Bramki: Grzegorz Borowy 34 – Kordian Ziajka 63