Adamowi już nie pomożemy, innym – jak najbardziej!

Jeszcze wczoraj informowaliśmy o akcji honorowego zdawania krwi na rzecz chorego Adama Kruka. Niestety, kilkanaście godzin później sympatyk klubu odszedł. Najbliższym składamy najszczersze kondolencje. Was zachęcamy z kolei do kontynuowania akcji!

Oddana krew już nie uratuje życia Adamowi, ale może pomóc innym osobom. Wespół z Chrobrym Głogów S.A. postanowiliśmy więc kontynuować akcję. W związku z tym osoby, które w tym tygodniu odwiedzą głogowski punkt krwiodawstwa i oddadzą ten niezbędny do życia płyn, otrzymają od nas zaproszenie* na mecz Chrobrego z MKS-em Oława w Głogowie (piątek, 5 października). Po zdaniu krwi wystarczy zatrzymać otrzymane dokumenty potwierdzające udział w honorowym krwiodawstwie i skontaktować się z klubem. Zobacz więcej informacji.

Godziny otwarcia głogowskiego oddziału RCKiK w tym tygodniu:
Wtorek-piątek: godz. 7.00-11.00
Sobota: godz. 8.00-12.00

Możesz zostać krwiodawcą jeśli:
– masz skończone 18 lat i masz przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem i adresem
– masz odpowiednią wagę ciała (powyżej 50 kg)
– nie chorowałeś na żółtaczkę, kiłę, łuszczycę, cukrzycę
– w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś wykonywanego zabiegu operacyjnego, zabiegów endoskopowych, tatuażu, przekłucia uszu lub innych części ciała
– nie masz ciężkich chorób układu krążenia, pokarmowego, nerwowego, oddechowego, moczowego

* Zaproszenie-voucher upoważnia do odbioru biletu na mecz II ligi piłki nożnej / Pucharu Polski sezonu 2012/2013 z udziałem Chrobrego Głogów na stadionie w Głogowie po promocyjnej cenie – 1 zł.