Aktualizacja strony – część 1.

Old school’owo zrobiło się nam na stronie, a dobitnie świadczy o tym uaktualniona GALERIA, w której znalazło się blisko 150 nowych, a w zasadzie starych fotek!Znaczna część z nich sięga pamięcią meczów II-ligowych z połowy lat 90-tych i m.in. takich eskapad jak te do Legnicy, gdzie jeździło po kilkaset fanów pomarańczowo-czarnych. Dodano sezony: 94/95, 95/96, 96/97, 97/98, 98/99 oraz 02/03. Poza tym:
– sezon 99/00 – dodano spotkania z Lechią na wyjeździe oraz Obrą u siebie + kilka nowych zdjęć z meczów w Legnicy z Miedzią i Głogowie z Górnikiem Wałbrzych;
– sezon 03/04 – dodano mecz z Rozwojem na własnym obiekcie a kilka nowych fotek pojawiło się z wyjazdu na derby do Legnicy;
– sezon 05/06 – dodano 4 zdjęcia z halowego turnieju, który odbył się 28. stycznia br.
Do tego znacznie wzbogaciliśmy SKŁADAKI i uruchomione zostały 2 nowe „pod działy” – NASZE ZDOBYCZE, gdzie umieszczono zdjęcia kilku flag, które zawisły w naszym sektorze do góry kołami oraz WYJAZDY NA ZGODY – tutaj na dobry początek wsparcie nieistniejącej już sztamy – Moto Jelcza Oława w Polkowicach.
Kolejną istotną nowością jest dział PODSUMOWANIA, czyli liczbowe dokonania kibiców Chrobrego nie tylko na własnym obiekcie, sezon po sezonie – zaczynając od wiosny 1995, a kończąc na roku 2000. Oczywiście, trochę w tym kierunku zostało jeszcze do zrobienia, ale wszystko w swoim czasie. Bonusem są tutaj liczby gości na Wita Stwosza i wspomaganie naszych spotkań przez zgody.
Ponadto uaktualniono dział GADŻETY i SZALE o wydane w ostatnim czasie akcesoria i stworzono odrębny, w którym znalazło się kilka proporców klubowych. „Perełką” jest tutaj ten z 1980 roku, czyli z historycznego meczu z Legią Warszawa, który zgromadził blisko 15 000 widzów na głogowskim obiekcie.
Nowością jest także dział PAMIĄTKI – póki co wrzuciliśmy zdjęcia z wspomnianego już wcześniej pucharowego pojedynku z Legią oraz kilka legitymacji członkowskich klubu – naprawdę starej daty.
Ponadto drobne kosmetyki w ŚPIEWNIKU poprzez dodanie starych przyśpiewek, które od lat nie były słyszane na Wita Stwosza, co nie umniejsza ich oryginalności, oraz w dziale DOWNLOAD, w którym pojawiły się trzy nowe tapety prosto na Wasz pulpit.
Oczywiście to nie koniec prac nad rozwojem w zasadzie oficjalnej już strony kibiców Chrobrego. Strony, którą ostatnimi czasy trochę zaniedbaliśmy – teraz się to zmieni i wkrótce kolejne porcje nowości.
Na koniec wyrazy podziękowania dla osób, które pomogły w przygotowaniu aktualizacji.