Bilety bez zmian

Nie uległy zmianie ceny wejściówek na mecze Chrobrego w Głogowie – 10 zł normalny i 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci do lat 12 (z opiekunem) wchodzą za darmo. Koszt karnetu na całą rundę jesienną w Głogowie wynosi 45 zł i można go nabyć w siedzibie klubu.

W dalszym ciągu chęć obejrzenia naszej drużyny to jeden z największych wydatków wśród pozostałych III-ligowców tej grupy. W tej kwestii wiedziemy prym wraz z Dozametem Nowa Sól. Trudno uwierzyć, ale nawet katowicki GKS dysponuje tańszymi biletami na swoje mecze, które zresztą cechują się znacznie lepszym komfortem oglądania, biorąc pod uwagę choćby sztuczne oświetlenie, z którego katowiczanie zamierzają korzystać na tym szczeblu rozgrywek. Inna sprawa, że stadion przy Bukowej odwiedza kilkukrotnie liczniejsza publika, aniżeli ma się to w przypadku pozostałych III-ligowych obiektów. O swoje portfele nie muszą martwić się kibice Stilonu Gorzów, którzy będą płacić 6 i 3 zł. Za to szczególnym szaleństwem wykazują się działacze Szczakowianki Jaworzno, którzy „w trosce” o kibiców przyjezdnych zafundowali im wejście za… 10 zł. W tym wypadku szaleństwo zdaje się iść w parze z głupotą.

Nasz klub lepiej zadbał za to o promocję spotkań w Głogowie. Ładnie wykonane reklamy (pomarańczowe barwy, herb…) pojawiać się będą nie tylko na ulicach miasta, ale i w autobusach KM.