Bluzy Chrobrego – III tura

W związku z powtarzającymi się pytaniami odnośnie bluz Chrobrego Głogów, postanowiliśmy dać jeszcze jedną szansę tym, którzy z różnych względów nie zdołali skorzystać z poprzednich zamówień. Informujemy, że zapisy chętnych do zakupu osób obejmą dwa mecze ligowe w Głogowie – 7. kwietnia z Polonią oraz 21. kwietnia z Rozwojem. Aby zamówienie zostało zrealizowane u producenta, musi być przynajmniej 10 zainteresowanych osób.

Przed spotkaniami będziemy dostępni w stałym miejscu rozprowadzania gazetek, nie powinno być także problemów z dotarciem do nas w trakcie meczu.
Przy zapisie należy wpłacić całość kwoty (100 zł) lub najpierw co najmniej 50 zł, przy czym resztę sumy trzeba wtedy dostarczyć do spotkania z Rozwojem, po którego zakończeniu lista zostanie całkowicie zamknięta. Dodatkowo każda z osób musi określić czy życzy sobie bluzę z kapturem lub bez niego oraz podać jej rozmiar.

Dla przypomnienia – bluzy są tylko koloru szarego, dobrej jakości i zawierają obustronny haft. Projekt graficzny dla tej serii pozostaje bez zmian. Jej zdjęcia można zobaczyć w dziale GADŻETY.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: nieliczny@poczta.fm