Całosezonowe karnety do nabycia w klubie

MZKS Chrobry ustalił ceny biletów i karnetów na sezon 2010/11. Koszt pojedynczej wejściówki na trzecioligowe spotkania Chrobrego przy Wita Stwosza nie uległ zmianie i wynosi 5 zł. Z kolei karnety obejmują wszystkie mecze rozgrywane w Głogowie w całym sezonie, a więc i jesienią, i wiosną. Całosezonowe karnety można już nabywać w siedzibie klubu w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00). Kibice decydujący się na opcję z karnetem, otrzymują dwie korzyści: nawet jeśli przyjdą na stadion na chwilę przed rozpoczęciem meczu to nie muszą czekać w niekiedy długich kolejkach, zaoszczędzą też 15 zł.
Z kolei mecze rezerw Chrobrego w czwartej lidze nie będą biletowane. Wyjątkiem będzie jedynie sytuacja, w której, w związku z przyjazdem zorganizowanej grupy kibiców gości, spotkanie odbędzie się nie na bocznym, a głównym obiekcie, a więc automatycznie stanie się imprezą masową.
Uwaga: Członkowie klubu regularnie opłacający składki za całosezonowy karnet płacą tylko 50% całej kwoty, czyli 30 zł.

Karnety na sezon 2010/11

Gwarancja: wstęp na wszystkie 15 domowych spotkań trzeciej ligi dolnośląsko-lubuskiej w sezonie 2010/11 na wszystkie sektory
Cena: 60 zł lub 30 zł (członkowie klubu).
Korzyści:
– oszczędność 15 zł w stosunku do kupowania pojedynczych wejściówek na każde ze spotkań
– odrębne wejście na stadion, a co za tym idzie uniknięcie kolejek
Miejsce rozprowadzania:
MZKS Chrobry Głogów
ul. Wita Stwosza 3
(budynek sportowy „CHROBRY”)
Poniedziałek – piątek, godz. 9:00 – 17:00
Warunek do nabycia:
– okazanie dowodu tożsamości