CAŁYMI SIŁAMI NA WYJAZD OSTATNICH LAT!

LINK: www.youtube.com/watch?v=UKan9OKyjoo

12 września. Wszyscy czekamy na ten dzień. Po kilku latach przerwy dojdzie do starcia Górnika Wałbrzych z Chrobrym. Nie odwiecznych ani derbowych rywali, ale to nie przeszkadza temu, by sam mecz elektryzował tak bardzo. Nie jak nigdy dotąd, ale aż takie ciśnienie rozbudzone już na kilka tygodni przed faktem nie towarzyszyło żadnemu naszemu spotkaniu od ładnych paru lat. Przed nami więc mecz, wyjazd nie tylko sezonu, ale i minionych lat. Nie Częstochowa, Wrocław, Jastrzębie czy Gorzów w przeszłości, a właśnie teraz – Wałbrzych!
Propaganda na mieście już hula, a jeszcze bardziej da się we znaki. Jak bardzo, zależy także od Ciebie. Niemal każdy robi coś dla tego wyjazdu. Szykuje oprawę, dopina sprawy organizacyjne, zajmuje się plakatami, vlepkami bądź specjalnymi transparentami… Dołącz do tej grupy. Podejmijcie inicjatywę i ogarnijcie własne rejony, bloki, całe osiedla, szkoły. Cały Głogów ma wiedzieć, co wydarzy się 12 września i właśnie Ty masz się do tego przyczynić! Zbierajcie znajomych już teraz. Musi być nas dużo, tak aby eskapada do Wałbrzycha wzbudzała wielkie emocje nie tylko przed, ale także po 12 września. Razem nakręcajmy tę pomarańczowo-czarną spiralę! Bez względu na wyniki, bo nie dla nich coś robimy, a dla MZKS-u!
Teraz najważniejsze. W sobotę 12 września wszyscy spotykamy się pod halą widowiskowo-sportową o godz. 13:00. Całkowity koszt autokarowego wyjazdu, dzięki dofinansowaniu Stowarzyszenia Sympatyków ChG, wynosi jedne 10 zł. Mecz Górnika z Chrobrym rozpocznie się o godz. 17:00.
Nie jedziesz? W przypadku tego wyjazdu lepiej się nie przyznawaj! CHROBRY!