CHROBRAS od dziś w sprzedaży!

Niezmiernie miło nam poinformować, że piwo kibiców Chrobrego jest od dziś dostępne w sklepie „Stokrotka” przy ul. Armii Krajowej, na przeciwko Zielonego Rynku. Piwo pojawi się w się w sklepie około godziny 10. Oczywiście zachęcamy do próbowania i przekazywania informacji znajomym!

Piwo Chrobras powstało z inicjatywy Stowarzyszenia Sympatyków Chrobrego Głogów, w związku z czym określony procent ze sprzedaży każdej butelki zasili budżet kibiców ChG! Tym bardziej warto więc sięgnąć po nowy produkt na rynku i tym samym wesprzeć ruch kibicowski w naszym mieście. Kolejnym argumentem przemawiającym za piwem, jest cena. Chrobras będzie dostępny na rynku za kwotę nieprzekraczającą 3 złotych. W tej cenie mamy półlitrową butelkę smacznego, jasnego piwa o 5,1% zawartości alkoholu. Mamy nadzieję, że piwo podbije serca nie tylko kibiców oraz sympatyków głogowskiego klubu, ale także pozostałych mieszkańców miasta i będzie jednym z najczęściej znikających ze sklepowych półek produktów.

Od dziś piwo będzie dostępne w sklepie „Stokrotka” przy ul. Armii Krajowej. Z czasem jednak Chrobras pojawi się w kolejnych punktach sprzedaży. Tu sporo zależy również od Was! Jeśli chcecie, by piwo pojawiło się w Waszym osiedlowym sklepiku czy pubie, wyjdźcie z propozycją i zachęćcie właścicieli do zamówienia nowego piwka. Dystrybucją Chrobrasa zajmuje się hurtownia piw i napojów „Mazur” (ul. Portowa 1, tel. 76 835-07-84). Wszystkich właścicieli sklepów oraz pubów zapraszamy do zakupu pomarańczowo-czarnego piwa!

Jako, że Chrobras to piwo kibicowskie, mamy nadzieję, że każdy kto uważa się za fana głogowskiej drużyny, wypróbuje nowe piwo i rozreklamuje je wśród znajomych. Sonda umieszczona na stronie pokazała, że złocisty trunek to najbardziej oczekiwany produkt spod znaku ChG, dlatego liczymy teraz na Wasze zaangażowanie i odpowiednie rozpropagowanie Chrobrasa.

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny