Chrobras w Twoim sklepie? Nic trudnego!

Dziś na rynku pojawił się Chrobras, piwo kibiców naszego klubu, powstałe z inicjatywy SSChG. Póki co piwo sprzedawane jest jednak tylko w sklepie Stokrotka, przy ul. Armii Krajowej. Kolejne punkty sprzedaży nowego trunku w dużej mierze zależą od Was, także do dzieła!

Jeśli chcecie, by Chrobras pojawił się w Waszym osiedlowym sklepie czy pubie, zachęćcie właściciela, by zamówił pomarańczowo-czarne piwo. W pierwszym dniu sprzedaży zainteresowanie złocistym trunkiem kibiców Chrobrego było naprawdę spore, dlatego koniecznie trzeba sprawić, by Chrobras pojawił się w kolejnych punktach sprzedaży. Dystrybucją Chrobrasa zajmuje się hurtownia piw i napojów „Mazur” (ul. Portowa 1, tel. 76 835-07-84). Wszystkich właścicieli sklepów oraz pubów zapraszamy do zakupu pomarańczowo-czarnego piwa!

Jeśli zależy Wam na tym, by Chrobras stał się jednym z najchętniej kupowanych piw w Głogowie, zacznijcie działać! Porozmawiajcie z właścicielami sklepów oraz pubów w Waszej okolicy i zachęćcie ich do zamówienia naszego piwka! Jeśli Chrobras pojawi się w Waszym sklepie bądź pubie, piszcie informację na adres mailowy glogow.dawid@gmail.com, a w krótkim odstępie czasu na stronie pojawi się odpowiednia informacja oraz kilka zdań na temat lokalu, w którym sprzedawane jest piwo spod znaku ChG! Liczymy na Wasze zaangażowanie. Wszystko dla dobra CHROBRASA!