CHROBRY – Bytovia Bytów 2:2

Za nami przedostatni domowy mecz w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013. W piątkowy wieczór Chrobry zremisował przy Wita Stwosza z Bytovią Bytów 2:2. Wyrównująca bramka dla gości padła w doliczonym czasie gry. Więcej w rozwinięciu newsa.

Słaba gra piłkarzy w ostatnich meczach domowych oraz pogoda nie zachęciły ludzi do przyjścia na stadion i doskonale było to widać podczas meczu. Spotkanie z Bytovią obejrzało nieco ponad 500 widzów, z czego 80-90 wybrało sektor Y, skąd prowadzony był doping dla pomarańczowo-czarnych. Z tym raz było lepiej, raz gorzej, ale zawodnicy mogli liczyć na wsparcie przez całe 90 minut meczu. Ożywienie na stadionie nastąpiło w 88. minucie, kiedy piłkę do bramki gości skierował Łukasz Szczepaniak. Niestety, chwilę później odpowiedzieli goście i mecz zakończył się remisem 2:2.

Przed nami ostatni domowy mecz przed kilkumiesięczną przerwą. 9 listopada do Głogowa przyjeżdża lider rozgrywek, ROW Rybnik, a wraz z nim kibice gości, dlatego potraktujcie ten mecz poważnie i godnie zakończmy rundę jesienną na naszym stadionie!