Chrobry: Łużny – Sybis, Bukraba, Błauciak (46′ Pietruszko), Papuszka – Kopernicki, Filbier (46′ Filipiak), Niedźwiedź, Herbuś (54′ Smolin), Plewko (46’Smoliński) – Ałdaś.
Górnik: Penkovets – Jasiński, Reszczyński, Jeziorny (46′ Koziara) – Stankiewicz, Ogórek, Opałacz (46′ Burda), Świtaj, Bancewicz – Jurak, Narwojsz (46′ Sobasik).
Sędzia: Arkadiusz Grab
Widzów: 150

12′ minuta – dotychczas niewiele działo się na boisku. Jedną groźną sytuację stworzył Górnik, ale strzał z 5 metrów obronił Łużny.

23′ minuta – Kopernicki w sytuacji sam na sam pudłuje.

30′ minuta – Samobójcza bramka Artura Reszczyńskiego! Prowadzimy 1:0.

31′ minuta – Nokaut!! Mateusz Niedźwiedź uderza z 25 metrów i jest 2:0!!

43′ minuta – W dalszym ciągu 2:0 prowadzi Chrobry. Bramki sprawiły, że głogowianom gra się zdecydowanie swobodniej i posiadają przewagę na boisku.

Przerwa – Głogowianie schodzą na nią z dwubramkową przewagą. Oby po przerwie jej nie roztrwonili. Zapraszam wszystkich na czata 😉

46′ minuta – rozpoczyna się druga część spotkania.

51′ minuta – Bramka kontaktowa dla Górnika. 2:1.

65′ minuta – Na tablicy wyników bez zmian. Chrobry prowadzi 2:1, a samo spotkanie zrobiło się o wiele ciekawsze. Górnik próbuje odrobić stratę, choć narazie bez skutku.

75′ minuta – Kopernicki kolejny raz przed szansą na zdobycia bramki. W sytuacji sam na sam uderza po długim słupku, ale niecelnie.

87′ minuta – Wciąż na prowadzeniu Chrobry. Półfinał już o krok.

90′ minuta – Koniec spotkania! Chrobry zagra w półfinale! Brawo! W kolejnej rundzie Chrobry zmierzy się z Zametem Przemków lub z rezerwami Zagłębia. Z obiema drużynami mamy, więc rachunki do wyrównania.