CHROBRY – Jarota Jarocin (1:1): relacja

Nie udało się pomarańczowo-czarnym wykorzystać potknięcia Bytovii Bytów i tylko zremisowali na własnym stadionie z Jarotą Jarocin 1:1. Przed sobotnim meczem z drużyną z Bytowa, nasza przewaga nad tym rywalem wynosi 4 punkty. W rozwinięciu krótka relacja z trybun.

Mecz z walczącą o utrzymanie Jarotą obejrzało 1500 widzów. W młynie zbieramy się w ok. 120 osób. Na płocie wieszamy 5 flag, w tym biało-czerwoną Głogów, a przed rozpoczęciem spotkania odśpiewany zostaje hymn narodowy. Mimo nie najlepszej liczby w sektorze, dopingujemy nasz zespół przez całe spotkanie. W sektorze gości pojawiło się 5 osób.

Niestety, nasi zawodnicy tracą bramkę z rzutu karnego i spotkanie kończy się remisem 1:1. Kolejny raz Jarota pokazał, że jest zespołem, który nie leży pomarańczowo-czarnym i kolejny raz urwał nam punkty. Wielka szkoda, tym bardziej, że bolesną porażkę w Katowicach poniosła Bytovia Bytów, z którą zagramy w najbliższej kolejce.

Na chwilę obecną nasza przewaga nad Bytovią wynosi 4 punkty. Trzecie Zagłębie Sosnowiec, które w tej kolejce otrzymało trzy punkty za mecz z Polkowicami, traci do nas 6 punktów.

TYLKO CHROBRY!