Chrobry: Długosz – Bukraba, Błauciak (58′ Herbuś), Smolin, Plewko – Filbier, Niedźwiedź, Filipiak (75′ Jabłoński), Kowalski (60′ Kopernicki) – Smoliński (69′ Ałdaś), Węglarz.
Motobi: Chwastyk – Jawny (81′ Wróbel), Kalinowski, Szczepaniak, Samiec, Nuckowski (62′ Rajter), Kowalczyk, Rosiecki, Mostowski (81′ Kossakowski), Gajos (86′ Matković), Półchłopek.
Sędzia: Sylwester Dąbski (Wałbrzych).
Widzów: 300.

1 minuta – Chrobry rozpoczyna w ofensywnym nastawieniu. Z przodu duet Smoliński – Węglarz.

7 minuta – Szansa dla Chrobrego. Na bramkę uderza Łukasz Filipiak, ale bramkarz z problemami odbija piłkę na róg.

20 minuta – Zakotłowało się pod bramką pomarańczowo-czarnych. Na szczęście rajd w polu karnym jednego z zawodników Motobi, skutecznie przerwany.

27 minuta – 1:0 dla Chrobrego. Piłkę po dośrodkowaniu Łukasza Plewko do siatki pakuje Konrad Węglarz. To już 10 gol w tym sezonie Konrada.

33 minuta – Po rzucie rożnym na bramkę uderzał Mariusz Smoliński, ale tym razem piłka nie znalazła drogi do siatki.

37 minuta – Żółtą kartką ukarany został Mateusz Niedźwiedź.

45 minuta – Mamy remis 1:1. Motobi zdobywa gola bezpośrednio z rzutu rożnego.

46 minuta – Rozpoczęła się druga część spotkania.

47 minuta – I od razu bramka! Po dośrodkowaniu na pole karne piłkę do siatki pakuje Krystian Kowalski! Chrobry – Motobi 2:1!

52 minuta – Niestety po raz drugi Motobi wyrównuje stan meczu, po kuriozalnej sytuacji. Sędzia boczny pokazał spalonego, a sędzia główny na to nie zareagował. Najpierw goście trafili w słupek, a poprawka znalazła drogę do siatki. Chrobry 2, Motobi 2.

60 minuta – Dwie zmiany w naszej drużynie. Na boisku pojawili się Herbuś i Kopernicki. W innych spotkaniach: Tęcza – Górnik 0:5, Łucznik – Polonia 1:1 (trwa druga połowa).

69 minuta – Mateusz Niedźwiedź zostaje ukarany czerwoną kartką za dwie żółte.

82 minuta – Niestety trzecia bramka dla Motobi i sytuacja jest bardzo nieciekawa.

90 minuta – Czerwona kartka dla zawodnika Motobi. Chwilę później sędzia kończy spotkanie i Chrobry po raz kolejny przegrywa.