Chrobry obecny w Krośnie Odrzańskim

W sobotnie popołudnie kibice Chrobrego obecni byli w Krośnie Odrzańskim, gdzie swój mecz grał Stilon Gorzów. Gorzowski zespół nie dał najmniejszych szans ostatniej w tabeli Tęczy i wygrał 7:1.

Dzień po domowym meczu z Bytovią, wyruszyliśmy do Krosna Odrzańskiego na mecz Stilonu. Na obiekt Tęczy docieramy pod koniec pierwszej połowy z powodu problemów jednego z aut, które wylądowało w rowie. Drogę na stadion pokonujemy w towarzystwie wybuchających achtungów, odpalone zostają także race. Łącznie na meczu Stilonu pojawiło się 60 kibiców Chrobrego.

Po końcowym gwizdku dostajemy od chłopaków z Gorzowa piwo, za co wielkie dzięki! W drugą stronę powędrowały cztery skrzynki Chrobrasa. Niedługo potem wyruszamy w drogę powrotną. Na jednej ze stacji benzynowych podczas naszego postoju pojawia się kilka kabaryn na sygnale, a wcześniej przez pewien czas jedzie za nami straż graniczna…

Na koniec o wydarzeniach na boisku – Stilon pewnie rozgromił ostatnią w tabeli Tęczę Krosno Odrzańskie 7:1 (4:1), a pięciokrotnie na listę strzelców wpisał się Paweł Posmyk. Gorzowski klub rozegrał do tej pory trzynaście spotkań i zgromadził w nich 35 punktów. Pierwsza Formacja Port 2000 Mostki ma rozegrany jeden mecz więcej i 38 punktów na koncie.


fot. On Road (facebook)

Video z meczu Stilon – Tęcza