Chrobry – Raków 0:2

Nie tak inaugurację nowego sezonu ligowego wyobrażali sobie kibice zgromadzeni na stadionie przy Wita Stwosza. Piłkarze Chrobrego przegrali bowiem w 1. kolejce z Rakowem Częstochowa 0:2, tracąc pierwszą bramkę już pięć minut po rozpoczęciu meczu. Kibicowska relacja z tego meczu w rozwinięciu newsa.

Już w pierwszej kolejce do Głogowa przyjechała jedna z lepszych ekip naszej ligi. Mimo wszystko wielkiej mobilizacji w naszych szeregach nie było i doskonale zobrazowała to frekwencja na stadionie. Mecz z Rakowem oglądało 850 widzów, z czego ok. 200 osób z sektora Y. Razem z nami 42 fanów Stilonu, dzięki za wsparcie! Na płocie wieszamy siedem flag (w tym dwie gorzowskiego zgodowicza) i od początku ruszamy z dopingiem. Trzeba jednak przyznać, że wokalnie wypadliśmy mocno średnio, jedynie momentami nasz doping stał na wyższym poziomie. Sporo od siebie dała na pewno też postawa naszych grajków. Szybko stracona bramka i ogólnie słaba gra nie były czynnikami motywującymi do głośniejszego śpiewania.

W sektorze gości pojawiło się 129 fanów Rakowa. Nieźle oflagowali swój sektor, prowadzili nieregularny i mocno przeciętny doping.