CHROBRY – Raków 1:0 (0:0)

Pomarańczowo-czarni pokonali na własnym stadionie Raków Częstochowa 1:0 i po czterech kolejkach II ligi zachodniej, z dziesięcioma punktami na koncie, są wiceliderem tabeli. W rozwinięciu newsa kibicowski opis tego spotkania.

Mecz z Rakowem Częstochowa zapowiadał się na jeden z lepszych w obecnej rundzie przy Wita Stwosza. Do Głogowa przyjechała bowiem mocna kibicowsko ekipa i obie drużyny mogły liczyć na wsparcie swoich kiboli. My tego dnia stawiamy się w sektorze Y w liczbie 170-180 osób. Na płocie ląduje sześć flag i przez całe spotkanie wspieramy dopingiem Chrobrego. Od tej strony wypadliśmy całkiem dobrze, były momenty, w których każdy dał z siebie wszystko i było naprawdę głośno. Nasz doping widocznie podziałał na piłkarzy, którzy w drugiej połowie zdobyli jedyną bramkę tego spotkania i wygrali z Rakowem 1:0. Razem z nami dziesięć osób ze Stilonu Gorzów, wielkie dzięki za przybycie!

Przyjezdni w Głogowie pojawili się w 105 osób, w tym czterech fanów węgierskiego Videotonu. Cała grupa w sektorze pojawiła się około 25-30 minuty spotkania.