Chrobry – Stilon 4:1 (1:0)

W sobotę na III płycie naszego stadionu piłkarze Chrobrego rozegrali czwarty mecz sparingowy podczas okresu przygotowawczego. Dla kibiców był on jednak najważniejszym z dotychczas rozegranych, bowiem przeciwnikiem pomarańczowo-czarnych był Stilon Gorzów, co gwarantowało, że mecz będzie jednym z najciekawszych wydarzeń tej zimy. I tak też było!

Spotkanie ze Stilonem Gorzów zapowiadane było jako jeden z hitów tej zimy i chyba nikt z obecnych na nim widzów, nie ma prawa być zawiedziony. Po lipcowym meczu rozegranym w Gorzowie, oczekiwania wobec sobotniego sparingu były duże, ale wszystko poszło zgodnie z planem i mecz Chrobry – Stilon przebiegł w bardzo dobrej atmosferze.

Mimo, że spotkanie rozgrywano na trzeciej płycie, obejrzało je ok. 500 widzów, w tym liczna grupa naszych gorzowskich braci. Na początku drugiej połowy Stilonowcy odpalili dużą ilość rac które były dopełnieniem transparentu o treści „Race są bezpieczne!”. Niedługo potem swoją oprawę zaprezentowała grupa Ultras Chrobry. Na płocie za jedną z bramek pojawiła się kilkudziesięciometrowa folia, której hasło brzmiało „Rok za nami, a Chrobry dalej ramię w ramię ze Stilonowcami”. Folia została podświetlona sporą ilością pirotechniki, a całość wyszła tak jak planowano i dała naprawdę konkretny efekt. Ponadto niemal całe spotkanie toczyło się przy akompaniamencie wybuchających achtungów, co tylko potwierdziło, że w sobotnie popołudnie użyta została olbrzymia liczba środków pirotechnicznych.

Nieco gorzej wypadliśmy jeśli chodzi o sprawy wokalne. Zmęczenie wcześniejszymi wydarzeniami tego dnia odbiło się na jakości dopingu. Ten mimo wszystko był prowadzony przez całe spotkanie i zagrzewał do walki piłkarzy obu ekip. Ostatecznie boiskowe zmagania zakończyły się naszym zwycięstwem 4:1. Po meczu razem ze Stilonowcami udajemy się do jednego z lokali, gdzie umacniamy naszą zgodę i bawimy się w najlepsze 😉

CHROBRY & STILON!

Galeria zdjęciowa z meczu Chrobry – Stilon