Chrobry – UKP: system identyfikacji kibiców

Podczas sobotniego meczu z UKP Zielona Góra, na naszym stadionie zadebiutuje elektroniczny system identyfikacji kibiców. W związku z tym pojawi się zapewne sporo pytań, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania naszej oraz oficjalnej strony klubowej.

Od 1 stycznia taki system muszą posiadać także wszystkie kluby drugoligowe. Już podczas pierwszej kolejki ligowej w 2014 roku, system ten zadebiutował na kilku drugoligowych obiektach. Kluby, które go nie posiadają, rozgrywają swoje mecze przy ograniczonej liczbie widzów. Tak jest i będzie m.in. w Stargardzie Szczecińskim, gdzie mecz Błękitnych z Zagłębiem Sosnowiec obejrzało 199 widzów.

W związku z wprowadzeniem owego systemu na naszym obiekcie, pojawi się zapewne wiele pytań odnośnie sobotniego spotkania z UKP Zielona Góra. Zachęcamy więc do częstego odwiedzania nas oraz oficjalnej strony klubowej, która funkcjonuje pod adresem chrobry-glogow.pl. Znajdziecie tam wszelkie niezbędne informacje na temat systemu oraz najbliższego meczu. O wszystkim będziemy także pisali na łamach naszej strony.

Mecz Chrobry Głogów – UKP Zielona Góra w sobotę o godzinie 18.