Chrobry – UKP Zielona Góra (0:0): relacja

Ponownie bezbramkowym remisem zakończyło się ligowe spotkanie pomarańczowo-czarnych. Tym razem przeciwnikiem był zespół UKP Zielona Góra. Warto wspomnieć, że nasi zawodnicy zmarnowali w tym spotkaniu dwa rzuty karne, w tym jeden w ostatnich sekundach meczu. Relacja z trybun w dalszej części newsa.

Na mecz z UKP w naszych szeregach mobilizacji nie było i raczej to nie dziwi, bo kibicowsko przeciwnik jeden z najgorszych w całej lidze. Nikogo nie zdziwił również pusty sektor gości, mimo że obie miejscowości dzieli raptem 60 kilometrów.

Na pierwszym domowym meczu 2014 roku, w sektorze Y stawia się ok. 100 osób. Na płocie wieszamy cztery flagi i regularnie dopingujemy naszych grajków. Ci niestety nie potrafili wygrać kolejnego meczu i podobnie jak tydzień temu w Kluczborku, spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. A okazji do zdobycia bramki nie brakowało – zawodnicy Chrobrego dwukrotnie stawiali piłkę na jedenastym metrze i dwukrotnie nie potrafili wpakować jej do bramki…

Przed nami wyjazd do Częstochowy. Trzeba zapomnieć o meczu z Zieloną Górą i z Rakowem zagrać o pełną pulę. Miejmy nadzieję, że piłkarze wyciągną wnioski z tego meczu i za tydzień o tej porze będziemy w zdecydowanie lepszych humorach.

escort mersin