Chrobry wspierał Stilon w Świdnicy

62 kibiców Chrobrego wspierało zgodowiczów z Gorzowa podczas wyjazdowego meczu do Świdnicy. Piłkarze Stilonu przegrali z Polonią aż 0:3 i znacznie skomplikowali swoją sytuację w tabeli III ligi dolnośląsko-lubuskiej.

W Świdnicy pojawiło się łącznie 90 fanów Stilonu + 62 kibiców Chrobrego. Na mecz docieramy w okolicach 20 minuty spotkania, wjazd z bramą i całą grupą meldujemy się w sektorze gości. Na płocie pojawiły się 2 flagi Stilonu + nasza z celtykiem. Chwilę przed końcem spotkania opuszczamy klatkę, a piłkarze Stilonu swoją boiskową postawą pokazali, że nie zależy im na barażach o drugą ligę. Polonii w młynie ok. 120-130 osób, wieszają dwie flagi, w trakcie meczu sporadyczne bluzgi.

Na kolejkę przed końcem gracze Stilonu tracą dwa punkty do liderującej Ślęzy Wrocław. Tyle samo punktów co Stilon ma także drugi w tabeli Moto-Jelcz Oława. W ostatniej kolejce nasi zgodowicze podejmą na własnym stadionie Bielawiankę Bielawa, a prawo gry w barażach o II ligę otrzyma jedynie zwycięzca rozgrywek.

escort mersin