Chrobry – Zagłębie Sosnowiec 0:0

Pomarańczowo-czarni nadal niepokonani w II lidze. W ostatni piątek nasz zespół bezbramkowo zremisował z Zagłębiem Sosnowiec i nadal jest liderem rozgrywek. Spotkanie z Zagłębiem oglądało 1300 widzów, w tym grupa kibiców gości.

Mecz z Zagłębiem Sosnowiec nie był aż tak głośnym wydarzeniem, jak wcześniejsze spotkanie przy Wita Stwosza z tym rywalem, ale mimo to stał on na niezłym poziomie kibicowskim. Na stadionie pojawiło się tego dnia 1300 widzów, z czego 180 wybrało sektor Y, skąd prowadziliśmy doping dla naszego zespołu. Od strony wokalnej pokazaliśmy się z przyzwoitej strony, a w naszym repertuarze nie zabrakło również pozdrowień dla Stilonu Gorzów czy haseł skierowanych do wiadomych służb.

Goście pojawili się w Głogowie w kilkadziesiąt osób, bez flag i z jedynie sporadycznym dopingiem. Podczas meczu doszło do krótkiej wymiany uprzejmości, jednak zdecydowanie więcej czasu poświęcaliśmy na dopingowanie naszych liderów II ligi zachodniej. Mimo straty punktów, Chrobry utrzymał pozycję lidera i wyprzedza drugi zespół o trzy oczka.