„Cinek” w Hetmanie

Wychowanek Chrobrego Głogów Marcin Narwojsz podpisał roczny kontrakt, z opcją przedłużenia na kolejne lata – z trzecioligowcem Hetmanem Zamość. Popularny „Cinek” borykał się ostatnio z kontuzją, ale jak dziś mówi – kłopoty zdrowotne ma już za sobą

.
„Dostałem interesującą ofertę i pomyślałem, że mogę spróbować. Jeszcze po tej stronie Polski mnie nie było, także dlaczego by nie? Koledzy z zespołu przyjęli mnie bardzo dobrze, a jeśli rzecz tyczy się klubu, to na wiosnę nie ma planów na awans, ale od następnego sezonu nikt nie wyklucza zmiany założenia”.
Zarówno zawodnik jak i działacze Hetmana wierzą, że teraz piłkarz odbuduje się i liczą na jego skuteczną grę wiosną. – Trener Waldemar Wiater rozpisał Marcinowi plan indywidualnych treningów. Mamy nadzieję, że przed rundą wiosenną będzie gotowy do gry – powiedział Wiesław Wieczerzak, dyrektor Hetmana. Narwojsz nie jest pierwszym wychowankiem Chrobrego, który trafił na wschód Polski. Kilka sezonów temu w Hetmanie występował Jarosław Helwig – „Ciężko jest mi cokolwiek radzić, bo i czasy się zmieniły i ludzie, którzy tam są. Jedno, co mogę powiedzieć, to na pewno to, że zarówno kibice, kadra szkoleniowa oraz działacze Hetmana są bardzo wymagający, dlatego „Cinek”, nie tylko na meczu ligowym, ale i na treningu musi dać z siebie wszystko. Umiejętności piłkarskie, które posiada wystarczą mu do tego, aby zaskarbić sobie zaufanie jednych jak i drugich. Jestem też przekonany, że Marcinowi spotoba się piekno miesto, jakim jest Zamość oraz ludzie w nim mieszkający”.

za pośrednictwem: Radio Elka Głogów / www.90minut.pl