Co ciekawego tej zimy?

Mimo, że do pierwszego ligowego meczu zostało jeszcze trochę czasu, tej zimy czeka nas kilka naprawdę ciekawych wydarzeń, w których udział musi wziąć każdy kto uważa się za kibica Chrobrego. Już teraz możemy zapewnić, że będzie się działo, a to jest chyba najlepszą zachętą do tego, by zimę spędzić z Chrobrym!

Po pierwsze: 28 lutego! Już teraz warto zarezerwować sobie wolny czas, bo ostatni dzień miesiąca będzie naprawdę interesujący! To właśnie wtedy na hali widowiskowo-sportowej będzie miała miejsce kolejna prezentacja drużyn Chrobrego Głogów. Dodatkowo na prezentacji pojawi się również zespół naszych gorzowskich braci, co będzie nowością jeśli chodzi o nasze prezentacje. W ubiegłym roku wydarzenie odbyło się bez naszego udziału, dlatego w tym roku wracamy i to w wielkim stylu!

Na przełomie lutego i marca odbędzie się kolejne interesujące wydarzenie. Na III płycie naszego stadionu zmierzą się bowiem drużyny Chrobrego i Stilonu. Na przeciwko siebie staną więc liderzy w swoich rozgrywkach ligowych. Przypomnijmy: Chrobry króluje w II lidze zachodniej, natomiast gorzowski Stilon rozsiada się na fotelu lidera III ligi dolnośląsko-lubuskiej!

Oprócz meczu ze Stilonem, pomarańczowo-czarnych czeka jeszcze kilka innych sparingów. W najbliższą sobotę (25 stycznia) w Jarocinie zagramy ze Stomilem Olsztyn, 1 lutego podejmiemy GKS Katowice, tydzień później legnicką Miedź, 15 lutego Górnik Łęczna, a 22 Grom Plewiska.

To jednak tylko część wydarzeń, w których warto wziąć udział tej zimy. O pozostałych napiszemy w najbliższym czasie.