Dlaczego warto jechać do Katowic?

Już tylko dziś (środa) w godzinach 17-21 będzie możliwość zapisania się na sobotni wyjazd Chrobrego do Katowic. Radzimy się spieszyć, bowiem na Rozwoju są problemy z dopisywaniem się do listy przed meczem. Jeśli ktoś nie jest jeszcze zdecydowany na wyjazd, mamy kilka zdań, które powinny Was przekonać!

Po pierwsze: sprawy piłkarskie. Nasz Chrobry zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli i ma tylko punkt straty do liderującej Warty Poznań. Żeby tego było mało, nasz rywal, Rozwój Katowice, zajmuje czwarte miejsce i traci do nas tylko dwa oczka. Zapowiada się więc bardzo ciekawa walka na boisku, dlatego musimy wspomóc dopingiem nasz zespół!

Po drugie: kibicowsko! Jedziemy do Katowic, na Górny Śląsk. Nie trzeba chyba wiele tutaj tłumaczyć. Jeden z najciekawszych kibicowskich terenów w Polsce, gdzie dzieje się naprawdę dużo. Dodatkowo przed nami długa przerwa w rozgrywkach i nie będzie już okazji, żeby pojeździć za Chrobrym! Mobilizujcie się i udowodnijcie, że jesteście kibicami!

Sklep „Stokrotka” przyjmuje dzisiaj zapisy w godzinach 17-21. Koszt: 60 złotych. Namawiać znajomych i jedziemy do Katowic!