Dni Głogowa na sportowo

Od 8 do 10 czerwca podczas Obchodów Dni Głogowa każdy chętny będzie mógł wziąć udział w turniejach sportowych organizowanych przez MZKS Chrobry Głogów i Głogowskie Obiekty Sportowe. W piątek 8 czerwca na sztucznej płycie stadionu przy ul. Wita Stwosza rozegrany zostanie piłkarski turniej o puchar prezydenta miasta Głogowa. Impreza rozgrywana w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI szkół podstawowych oraz I-III gimnazjów. Turniej potrwa w godzinach od 14 do 19.

Na sobotę 9 czerwca zaplanowano dwa turnieje. Od 9 do 13 w hali widowiskowo-sportowej turniej koszykówki i od 15 do 21 na sztucznej płycie turniej piłkarski dla dorosłych.
W niedzielę 10 czerwca od godz. 11 do 15 w hali widowiskowo-sportowej rozegrany zostanie turniej siatkówki dla dorosłych.

Zgłoszenia należy kierować na adres cukierek@master.pl do 7 czerwca włącznie. Powinno ono zawierać: nazwę drużyny, osobę odpowiedzialną, numer telefonu kontaktowego i adres poczty elektronicznej. O przyjęciu do turnieju drużyny decyduje kolejność zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy wszystkich chętnych – gramy bezpłatnie.

Materiał nadesłany.