Dociągnęli do końca

W niedzielnym meczu 5. kolejki legnickiej okręgówki rezerwy Chrobrego pokonały u siebie Zamet Przemów 2:1 (1:0). Obie bramki dla głogowian zdobył Michał Bukraba, w tym jedną z rzutu karnego po przewinieniu na Sławomirze Dopierale. Gracze drugiego zespołu mecz kończyli w dziesięciu po tym, jak w 58. minucie czerwoną kartką za faul ukarany został Sebastian Przewocki. Goście wykorzystali to 12 minut później. W tej sytuacji Michał Długosz był bezradny, gdyż piłka zmieniła swój tor lotu po odbiciu się od jednego z naszych graczy. Gdy wydawało się, że przemkowianie pójdą za ciosem, z opresji błyskawicznie uratował nas Bukraba, bo w 180 sekund po stracie gola. Poczynaniom rezerw, podobnie jak sobotnim potyczkom juniorów, przyglądał się trener Janusz Kubot.

Chrobry II Głogów – Zamet Przemków 2:1 (1:0)

Bramki: Bukraba 24 (k), 73.

Chrobry II: Stepokura (46′ Długosz) – Papuszka (47′ Kwaśnik), Jabłoński, Przewocki, Mikutel, Górski, Filbier (58′ Kotwas), Dopierała, Bukraba, Strzelecki (88′ Walicki), Sybis.

Żółte kartki (Chrobry II): Papuszka, Dopierała, Mikutel, Kwaśnik.

Czerwone kartki: Przewocki (Chrobry II) 58′.