Dużo strzelają, dużo tracą

Winni jesteśmy Wam informacji z obozu przygotowujących się do startu w czwartej lidze, a przede wszystkim do utrzymania tego poziomu, rezerw Chrobrego Głogów. Zespół Jarosława Wielgusa ma za sobą dwa kolejne sparingi. W środę pomarańczowo-czarni pokonali 3:2 wicelidera klasy A, Spartę Przedmoście, którą prowadzi Ireneusz Przybylski, jeden ze szkoleniowców grup młodzieżowych MZKS-u. Z kolei w sobotę lepsza od głogowian okazała się zajmująca 12 miejsce w czwartej lidze lubuskiej Korona Kożuchów, która wygrała 4:3. Oba mecze odbyły się w Głogowie. Podobnie jak ten najbliższy, którym jest środowe starcie z Amatorem Wierzchowice. Początek wyjątkowo późno, bo dopiero o godz. 20:00.

W towarzyskich potyczkach udziału wciąż nie bierze kontuzjowany Konrad Węglarz, choć powoli wraca do zajęć z całym zespołem. Po środowej gierce urazu nabawił się też Paweł Woźniak, więc i on w sobotę pauzował.

Chrobry II Głogów – Sparta Przedmoście 3:2 (2:1)
Bramki (Chrobry II): Woźniak, Ciechelski, Rudnicki.
Chrobry II: Zieleziński (Mazur) – Bosy, Ciurej, Górski, Bozic, Ciechelski, Woźniak, Malesa, Tetłak, Kozłowski, Rudnicki.

Chrobry II Głogów – Korona Kożuchów 3:4 (0:4)
Bramki (Chrobry II): Ciechelski, Kozłowski, Tetłak.
Chrobry II: Mazur (Zieleziński) – Bosy, Waszkinel, Ciurej, Bozic, Ciechelski, Nomejko, Górski, Rudnicki, Kozłowski, Tetłak.