Dziś o 19 mecz z Bytovią Bytów

Dziś o 19 piłkarze Chrobrego zmierzą się z Bytovią Bytów. Piątkowe spotkanie będzie przedostatnim domowym przed zimową przerwą, dlatego pokażmy się z dobrej strony i stwórzmy widowisko na trybunach. Spotykamy się standardowo w sektorze Y.

Bytovia Bytów zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli II ligi zachodniej, dlatego przed pomarańczowo-czarnymi kolejne trudne zadanie. Miejmy jednak nadzieję, że zawodnicy wreszcie podejdą do meczu z zaangażowaniem i walką oraz zagrają w końcu dobry mecz na własnym stadionie.

Dzisiejszy mecz będzie dopiero trzecim spotkaniem obu drużyn. W dwóch wcześniejszych raz wygrał Chrobry (3:1 w Bytowie) i raz padł remis 1:1. Zdaniem firmy bukmacherskiej Tobet, minimalnym faworytem tego meczu jest Chrobry (2.50). Kurs na remis wynosi 3.10, a na gości 2.55.

Wprawdzie piłkarze Bytovii mogą liczyć na wsparcie swoich kibiców podczas spotkań domowych, jednak w tym sezonie kibice z Bytowa nie zaliczyli ani jednego wyjazdu. Jak sami mówią, ruch kibicowski na Bytovii tworzą w większości młodzi kibice i choć bardzo by chcieli wspierać swój zespół na wyjazdach, nie zawsze to wychodzi. W poprzednim sezonie, fani Bytovii pojawili się m.in. w 30 osób na meczu z Rakowem Częstochowa, 20 na spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec czy 40 w Jarocinie na meczu z Jarotą. Niedawno kibice naszego piątkowego rywala zawiązali układ z Jantarem Ustka. Wcześniej już utrzymywali bardzo dobre kontakty z Czarnymi Słupsk.

Mecz Chrobry Głogów – Bytovia Bytów już dzisiaj. Początek o godzinie 19, obecność obowiązkowa!