Fotel lidera juniorów starszych

W ten weekend uwaga większości była skupiona na Wałbrzychu, ale gdy już emocje opadły, warto spojrzeć w stronę pozostałych drużyn Chrobrego.
Świetnie w Lidze Dolnośląskiej poczynają sobie juniorzy starsi, którzy we Wrocławiu pokonali również występującą w charakterze beniaminka Wratislavię 3:2, choć nie zagrali w swoim najmocniejszym składzie, a w dodatku kończyli w dziesięciu po czerwonej kartce Kamila Piotrowskiego. To już czwarta wygrana podopiecznych Pawła Rząsy, dzięki czemu ci okupują fotel lidera.
Hokejowym wynikiem zakończyło się spotkanie rezerw w klasie okręgowej. Chrobry II zremisował w Chobieni ze skupiającą w swoich szeregach głównie młodzież Odrą 4:4. Pozytywem jest, że z dobrej strony pokazali się juniorzy, bo tylko oni trafiali do bramki przeciwnika. Forma strzelecka trzyma się zwłaszcza Kamila Walickiego, bo, podobnie jak w środowej potyczce pucharowej, dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Klasa okręgowa seniorów
Odra Chobienia – Chrobry II Głogów 4:4
Bramki: ? – Kamil Walicki 15 52, Łukasz Świerczyński 40, Sebastian Szala 42
Chrobry II: Stepokura – Górski, Papuszka, Sybis, Kwaśnik, Strzelecki (79′ Kotwas), Małucki, Ciechelski, Walicki (85′ Marciszak), Świerczyński, Szala.

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych
Wratislavia Wrocław – Chrobry Głogów 2:3
Bramki: ? – Łukasz Malesa, Konrad Kaczmarek, Norbert Kierbedź.
Więcej o meczu na www.chrobryjs.futbolowo.pl.

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych
Wratislavia Wrocław – Chrobry Głogów 1:1
Bramki: ? – samobójcza.
Więcej o meczu na www.chrobryjm.futbolowo.pl

Liga Dolnośląska Trampkarzy
Śląsk Wrocław – Chrobry Głogów 5:1

Liga Dolnośląska Młodzików
Śląsk Wrocław – Chrobry Głogów 6:0

Klasa okręgowa juniorów młodszych
Chrobry Głogów – Odra Ścinawa 2:3

Klasa okręgowa trampkarzy
Chrobry Głogów – Prochowiczanka Prochowice 2:4
Bramki: Jarosław Radliński, Paweł Olszanowski.
Chrobry: Tyźlik – Samul (Ziobroniewicz), Balcerowski, Guz, Kuczer – Łętkowski, Ciechelski, Gil (Świtalski), Radliński (Olszanowski), Kupis – Obiała.
Jakub Wolny, trener Chrobrego: Mecz, w którym pierwszy raz dała o sobie znać duża przewaga przeciwników w warunkach fizycznych i sile, wynikającej z różnicy wieku. Dopóki graliśmy piłką przeciwnik nie miał za wiele do powiedzenia, lecz kiedy któryś z moich zawodników próbował akcji indywidualnych, najczęściej kończyło się to stratą piłki, gdyż ciężko było nawiązać bezpośrednią walkę bark w bark. Niestety przy dwóch bramkach zadecydowały indywidualne błędy w ustawieniu, nad którym trzeba pracować. Jestem zadowolony z faktu, że moi zawodnicy nie przejmowali się większymi możliwościami motorycznymi przeciwników i grali z nimi jak równy z równym a nawet większymi fragmentami meczu byli piłkarsko zdecydowanie lepsi.

Klasa okręgowa młodzików
Chrobry Głogów – Prochowiczanka Prochowice 2:2
Bramki: Piotr Letki, Pawel Jaskulowski.
Chrobry: Zamkowski – Matuszewski, Gomułka (Szyper), Kozera, Andrzejewski, Rogólski (Nowacki), Delestowicz, Letki, Biereznowski, Jaskułowski, Gnap.