GKS u siebie i wyjazd do Nowej Soli na początek.

Lubuski Związek Piłki Nożnej na dzisiejszym posiedzeniu rozlosował terminarz III ligi, gr. III. Runda jesienna rozpocznie się 6 sierpnia i potrwa do 6 listopada. Możliwe jest też rozegranie dwóch kolejek rundy rewanżowej, jeżeli warunki pogodowe będą sprzyjające.
Oto on:

Kolejka 1 – 6-7 sierpnia

Miedź Legnica – Lechia Zielona Góra
Gawin Królewska Wola – Odra Opole
Pogoń Świebodzin – Walka Makoszowy (Zabrze)
Polar Wrocław – Arka Nowa Sól
Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Raków Częstochowa – Rozwój Katowice
Skalnik Gracze – Szczakowianka Jaworzno
Ruch Radzionków – Promień Żary

Kolejka 2 – 13-14 sierpnia

Lechia Zielona Góra – Promień Żary
Szczakowianka Jaworzno – Ruch Radzionków
Rozwój Katowice – Skalnik Gracze
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Raków Częstochowa
Arka Nowa Sól – Chrobry Głogów
Walka Makoszowy (Zabrze) – Polar Wrocław
Odra Opole – Pogoń Świebodzin
Miedź Legnica – Gawin Królewska Wola

Kolejka 3 – 20-21 sierpnia

Gawin Królewska Wola – Lechia Zielona Góra
Pogoń Świebodzin – Miedź Legnica
Polar Wrocław – Odra Opole
Chrobry Głogów – Walka Makoszowy (Zabrze)
Raków Częstochowa – Arka Nowa Sól
Skalnik Gracze – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Ruch Radzionków – Rozwój Katowice
Promień Żary – Szczakowianka Jaworzno

Kolejka 4 – 24 sierpnia (środa)

Lechia Zielona Góra – Szczakowianka Jaworzno
Rozwój Katowice – Promień Żary
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Ruch Radzionków
Arka Nowa Sól – Skalnik Gracze
Walka Makoszowy (Zabrze) – Raków Częstochowa
Odra Opole – Chrobry Głogów
Miedź Legnica – Polar Wrocław
Gawin Królewska Wola – Pogoń Świebodzin

Kolejka 5 – 27-28 sierpnia

Pogoń Świebodzin – Lechia Zielona Góra
Polar Wrocław – Gawin Królewska Wola
Chrobry Głogów – Miedź Legnica
Raków Częstochowa – Odra Opole
Skalnik Gracze – Walka Makoszowy (Zabrze)
Ruch Radzionków – Arka Nowa Sól
Promień Żary – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Szczakowianka Jaworzno – Rozwój Katowice

Kolejka 6 – 3-4 września

Lechia Zielona Góra – Rozwój Katowice
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Szczakowianka Jaworzno
Arka Nowa Sól – Promień Żary
Walka Makoszowy (Zabrze) – Ruch Radzionków
Odra Opole – Skalnik Gracze
Miedź Legnica – Raków Częstochowa
Gawin Królewska Wola – Chrobry Głogów
Pogoń Świebodzin – Polar Wrocław

Kolejka 7 – 10-11 września

Polar Wrocław – Lechia Zielona Góra
Chrobry Głogów – Pogoń Świebodzin
Raków Częstochowa – Gawin Królewska Wola
Skalnik Gracze – Miedź Legnica
Ruch Radzionków – Odra Opole
Promień Żary – Walka Makoszowy (Zabrze)
Szczakowianka Jaworzno – Arka Nowa Sól
Rozwój Katowice – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 8 – 17-18 września

Lechia Zielona Góra – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Arka Nowa Sól – Rozwój Katowice
Walka Makoszowy (Zabrze) – Szczakowianka Jaworzno
Odra Opole – Promień Żary
Miedź Legnica – Ruch Radzionków
Gawin Królewska Wola – Skalnik Gracze
Pogoń Świebodzin – Raków Częstochowa
Polar Wrocław – Chrobry Głogów

Kolejka 9 – 24-25 września

Chrobry Głogów – Lechia Zielona Góra
Raków Częstochowa – Polar Wrocław
Skalnik Gracze – Pogoń Świebodzin
Ruch Radzionków – Gawin Królewska Wola
Promień Żary – Miedź Legnica
Szczakowianka Jaworzno – Odra Opole
Rozwój Katowice – Walka Makoszowy (Zabrze)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Arka Nowa Sól

Kolejka 10 – 1-2 października

Lechia Zielona Góra – Arka Nowa Sól
Walka Makoszowy (Zabrze) – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Odra Opole – Rozwój Katowice
Miedź Legnica – Szczakowianka Jaworzno
Gawin Królewska Wola – Promień Żary
Pogoń Świebodzin – Ruch Radzionków
Polar Wrocław – Skalnik Gracze
Chrobry Głogów – Raków Częstochowa

Kolejka 11 – 8-9 października

Raków Częstochowa – Lechia Zielona Góra
Skalnik Gracze – Chrobry Głogów
Ruch Radzionków – Polar Wrocław
Promień Żary – Pogoń Świebodzin
Szczakowianka Jaworzno – Gawin Królewska Wola
Rozwój Katowice – Miedź Legnica
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Odra Opole
Arka Nowa Sól – Walka Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 12 – 15-16 października

Lechia Zielona Góra – Walka Makoszowy (Zabrze)
Odra Opole – Arka Nowa Sól
Miedź Legnica – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Gawin Królewska Wola – Rozwój Katowice
Pogoń Świebodzin – Szczakowianka Jaworzno
Polar Wrocław – Promień Żary
Chrobry Głogów – Ruch Radzionków
Raków Częstochowa – Skalnik Gracze

Kolejka 13 – 22-23 października

Skalnik Gracze – Lechia Zielona Góra
Ruch Radzionków – Raków Częstochowa
Promień Żary – Chrobry Głogów
Szczakowianka Jaworzno – Polar Wrocław
Rozwój Katowice – Pogoń Świebodzin
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Gawin Królewska Wola
Arka Nowa Sól – Miedź Legnica
Walka Makoszowy (Zabrze) – Odra Opole

Kolejka 14 – 29-30 października

Lechia Zielona Góra – Odra Opole
Miedź Legnica – Walka Makoszowy (Zabrze)
Gawin Królewska Wola – Arka Nowa Sól
Pogoń Świebodzin – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Polar Wrocław – Rozwój Katowice
Chrobry Głogów – Szczakowianka Jaworzno
Raków Częstochowa – Promień Żary
Skalnik Gracze – Ruch Radzionków

Kolejka 15 – 5-6 listopada

Ruch Radzionków – Lechia Zielona Góra
Promień Żary – Skalnik Gracze
Szczakowianka Jaworzno – Raków Częstochowa
Rozwój Katowice – Chrobry Głogów
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Polar Wrocław
Arka Nowa Sól – Pogoń Świebodzin
Walka Makoszowy (Zabrze) – Gawin Królewska Wola
Odra Opole – Miedź Legnica