Górnik Wałbrzych? CZAS START!

Za kilkanaście dni w Głogowie wielkie piłkarskie i kibicowskie święto! Dokładnie 14 czerwca o godzinie 19 rozpocznie się ostatni mecz sezonu! Ostatni, ale za to jaki! Nasz CHROBRY podejmie przy Wita Stwosza Górnika Wałbrzych! BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Czym są dla kibiców obu drużyn bezpośrednie starcia chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Mecz z Górnikiem zapowiada się jako niewątpliwie najciekawsze wydarzenie bieżącego sezonu, dlatego nikt nie może tego przegapić! Pamiętacie WIELKIE DERBY z kwietnia 2010? Możemy to powtórzyć! Potrzebne jest tylko zaangażowanie każdego z nas, nakręcanie ludzi i wpajanie im do głowy, że w najbliższym czasie liczy się tylko CHROBRY i to, co wydarzy się w piątek 14 kwietnia!

Do czasu meczu najważniejszy będzie temat derbów! Już teraz udostępniamy Wam dwie wersje czarno-białych plakatów, które powinny zalać nasze miasto! Zatem: ściągajcie, drukujcie i klejcie! O tym meczu ma wiedzieć każdy! Rodzina, przyjaciele, dziewczyna, sąsiedzi, szef z pracy czy nauczycielka ze szkoły! Każdy ma wiedzieć, że 14 czerwca czeka nas wielkie święto! Wspólnie wygrajmy te derby dla Głogowa!

Ponadto w poniedziałek (3 czerwca) w sklepie „Stokrotka” przy ul. Armii Krajowej będą do odebrania oficjalne, kolorowe plakaty reklamujące mecz. Jeśli macie więc sklep, bar czy inny lokal, w którym pojawi się plakat, zgłaszajcie się jutro w godzinach 19-21.

Grafika reklamująca mecz

Plakat 1

Plakat 2