Gramy o mistrza jesieni! W sobotę wszyscy na mecz z Polonią!

W sobotę wielki mecz! Pomarańczowo-czarni zmierzą się na własnym stadionie z Polonią Bytom, a stawka tego spotkania będzie naprawdę wielka – w przypadku wygranej nasz Chrobry zostanie mistrzem jesieni 2013! Mecz CHROBRY – Polonia w sobotę 23 listopada, początek o godzinie 16.00. WSZYSCY DO MŁYNA!

Chrobry wprawdzie już został mistrzem rundy jesiennej, jednak przed przerwą zimową czeka nas jeszcze mecz z Polonią Bytom. Na chwilę obecną nasz zespół ma punkt przewagi nad drugim w tabeli Górnikiem Wałbrzych, dlatego jest o co grać! Od strony sportowej zapowiada się więc bardzo ważne spotkanie, dlatego nie może Cię na nim zabraknąć!

Bardzo ciekawie będzie także na trybunach, bo jak kończyć rok, to tylko w wielkim stylu! W Głogowie spodziewana jest liczna grupa fanów Polonii Bytom, dlatego zapowiada się wielkie wydarzenie! Z tego powodu ogłaszamy mobilizację w pomarańczowo-czarnych szeregach. Od dzisiaj każdy kibic Chrobrego ma obowiązek nakręcać znajomych i sprawić, by nasza liczba w sobotę była jak najlepsza!

Cały czas trwa przedsprzedaż wejściówek! Chcesz obejrzeć ostatni mecz w tym roku za symboliczne 5 złotych? Bilety w takiej cenie dostępne są w kasach pływalni „CHROBRY”. Codziennie w godzinach 8-21. Ponadto nabywać można bilety rodzinne (2+3), a koszt takiej wejściówki to zaledwie 12 złotych!

Podczas meczu kontynuowana będzie zbiórka żywności długoterminowej dla polskich Kombatantów żyjących na Kresach. O tej akcji, jak i ogółem o hicie z Polonią Bytom, będziemy pisali na łamach naszej strony!

Wydarzenie Chrobry Głogów – Polonia Bytom na portalu społecznościowym Facebook!

CHROBRY!