Huśtawka nastrojów

W lepszych nastrojach wracały ze swojego meczu rezerwy Chrobrego Głogów, choć także w niektórych momentach nasi piłkarze łapali się za głowy. Zawodnicy drugiej ekipy pokonali w Męcince tamtejszy GKS 5:3 (2:0).
Po golach juniora Patryka Kraski i Sławomira Dopierały głogowianie prowadzili 2:0. Gdy wydawało się, że już może być po meczu, tym bardziej, że całkiem nie tak dawno temu druga drużyna rozgromiła GKS aż 7:0, gospodarze zaczęli systematycznie odrabiać straty. Nawet z nawiązką, bo w 65. minucie było już 3:2 dla miejscowych. Ostatecznie gracze MZKS-u ocknęli się i doprowadzili do szczęśliwego końca. Przesądziły o tym m.in. dwa trafienia Marka Gródeckiego, dzięki czemu ma ich na swoim koncie już pięć.
Tym samym po dwóch rozegranych kolejkach pomarańczowo-czarni okupują 3. miejsce w stawce. Kolejny mecz Chrobrego II w najbliższą niedzielę, tym razem u siebie. O godz. 17:00 zespół Jarosława Wielgusa podejmie Orlę Wąsosz.

GKS Męcinka – Chrobry II Głogów 3:5 (0:2)

Bramki: 47, 57, 65 – Kraska P. 2, Dopierała 36, Gródecki 69 72, Filbier 85.

Chrobry II: Łużny – Gródecki, Umiński, Papuszka, Przewocki, Dopierała, Filbier (89′ Wikierski), Jabłoński, Małucki (59′ Strzelecki), Niewieściuk (50′ Górski), Kraska P. (86′ Kotwas).

Żółte kartki (Chrobry II): Umiński, Jabłoński.

==> Pozostałe wyniki i tabela klasy okręgowej.