Karnety już w sprzedaży

Od wczoraj w kasach pływalni Chrobry są do kupienia karnety na mecze pomarańczowo-czarnych w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013. Cena karnetów to 65 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy). Osoby, które zdecydują się nabyć karnet na mecze rozgrywane przy Wita Stwosza, czeka wiele korzyści, a o nich w dalszej części newsa.

Najpierw o karnetach w cenie 30 złotych. Te przysługują kibicom do 18 roku życia (decyduje data urodzenia), osobom o I i II stopniu niepełnosprawności oraz byłym zawodnikom pierwszej drużyny Chrobrego. W rundzie jesiennej czeka nas dziewięć spotkań ligowych + co najmniej jeden mecz pucharowy. Biorąc pod uwagę tylko rozgrywki ligowe, osoba, która zakupi karnet na rundę jesienną, wchodzi na każdy mecz za niewiele ponad 3 złote! Oprócz tego unika kolejek przy kasach i ma pewność, że sprawnie wejdzie na każdy mecz Chrobrego. To świetna promocja dla młodych kibiców, którzy czasami mają problemy z pieniędzmi i przez to opuszczają mecze pomarańczowo-czarnych. Zakup karnetu wyeliminuje wszystkie te komplikacje. Kupując w przedsprzedaży bilety ulgowe na wszystkie mecze ligowe w rundzie, musielibyśmy zapłacić 45 złotych. Zakup każdego biletu w dniu meczu to wydatek rzędu 135 złotych. Samo to powinno uświadomić wszystkim, że zakup karnetu to doskonała inwestycja. Podobnie ma się sprawa z karnetami normalnymi w cenie 65 złotych. Kupując bilety w przedsprzedaży trzeba zapłacić 90 złotych.

Doskonale więc widać, że zakup karnetu na rundę jesienną to doskonały wybór. A będzie on jeszcze lepszy, jeśli piłkarze Chrobrego pokonają Miedź i awansują do kolejnej rundy Pucharu Polski. Wówczas może dojść do powtórki z poprzedniego roku, kiedy nasi piłkarze zmierzyli się z Lechem Poznań, a nabywcy karnetów nie musieli kupować wejściówek w cenie 25 złotych (15 złotych kosztował bilet ulgowy). Dodatkowo posiadacze karnetów biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, jakimi są bony do zrealizowania w gabinetach odnowy biologicznej. Na koniec warto dodać, że każdy kto kupi karnet na mecze Chrobrego w rundzie jesiennej, będzie objęty promocją przy zakupie karnetu na spotkania rundy wiosennej.
Karnety są dostępne do kupienia w kasach pływalni Chrobry, codziennie w godzinach 8-21.

Cennik:

30 zł – osoby do 18 roku życia (decyduje data urodzenia), osoby niepełnosprawne I i II stopnia

30 zł – byli piłkarze pierwszej drużyny Chrobrego Głogów (konieczność zapisu na listę w sekretariacie Spółki, na podstawie której Spółka informuje w późniejszym czasie zapisane osoby o możliwości kupna karnetu)

1 zł – młodzież trenująca w Akademii Piłki Nożnej Chrobrego Głogów S.A. (na podstawie dostarczonej przez Dział Sportowy listy osób z uregulowanymi składkami)

65 zł – karnet normalny (pozostali)