Kibicowska sobota w wykonaniu Chrobrego

Dwa mecze jednego dnia zaliczyli w sobotę kibice Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarna brać najpierw obecna była w Bytomiu Odrzańskim, gdzie grali nasi zgodowicze z Gorzowa, a następnie z sektora Y dopingowali nasz zespół w meczu z MKS-em Kluczbork.

Kibicowski dzień dla fanów Chrobrego zaczął się już kilka godzin wcześniej, niż miał miejsce początek meczu z MKS-em Kluczbork. Tego dnia w oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów od Głogowa Bytomiu Odrzańskim, swój mecz rozgrywał gorzowski Stilon. Mimo zakazu na ten mecz, pod stadionem miejscowej Odry pojawiła się dość liczna grupa fanatyków obu zespołów. W pewnym momencie dość widowiskowo otworzyła się brama stadionu, jednak ostatecznie nikt nie korzysta z zaproszenia i do końca spotkania zostajemy pod stadionem. Tego dnia w Bytomiu Odrzańskim zameldowało się 80-90 kibiców Chrobrego.

Kilkanaście minut po zakończeniu meczu Stilonu, zabrzmiał pierwszy gwizdek w spotkaniu Chrobry – MKS Kluczbork. Na płocie wieszamy pięć flag, w tym jedną gorzowskich braci oraz transparent dotyczący zbliżającego się meczu z Górnikiem i w liczbie dochodzącej do 200 osób, prowadzimy doping dla naszego zespołu. Mimo niesprzyjającej aury, piłkarze pokazali charakter i przełamali złą passę spotkań z MKS-em, wygrywając 3:2. Nasz doping stał tego dnia na przyzwoitym poziomie. Były momenty głośniejsze, były też te gorsze, ale ogółem pewien poziom został zachowany. W sektorze gości pojawiło się 8 fanów z Kluczborka i przez cały mecz bardzo aktywnie dopingowali swoich
piłkarzy 😉

Wielkie dzięki dla Stilonowców za wsparcie! CHROBRY & STILON!