Kim jest Mitex?

Na pewno firmą, która sprawi, że stadion przy Wita Stwosza w Głogowie stanie się, niestety, jeszcze mniej klimatyczny. Nie od dziś wiadomo, że łączenie obiektów typowo piłkarskich z lekkoatletycznymi jest, pisząc bez ogródek, idiotyzmem w pełnym znaczeniu tego słowa.Proszę przywołać pamięcią stadiony, które nie są nam obce – w Zielonej Górze i Słubicach. Co z tego, że są wyjątkowo ładne, skoro nie mają szans na doświadczenie prawdziwej atmosfery? Nawet w wypadku, jeśli wypełniłby się po brzegi, jest oczywiste, że to już nie to samo…

Kielecki wykonawca usług budowlanych to firma, która renomę na polskim rynku wyrobiła sobie poprzez blisko 20 lat działalności. Zajmuje się projektowaniem i budownictwem w zakresie nie tylko obiektów sportowych, ale i mieszkaniowych, biurowych, handlowych oraz hotelowych. Nas naturalnie interesują te pierwsze. Na temat realizacji zadań ograniczających się do budowy lub remontów stadionów piłkarskich nie posiadamy informacji. Tych nie brakuje w przypadku obiektów basenowych: przykładowo, Basen Olimpijski w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym w Ostrowcu Świętokrzyskim otrzymał nagrodę modernizacji roku 2004.

Więcej na: www.mitex.com.pl

Przypomnijmy jeszcze projekt, jaki został zgłoszony przez Mitex w pierwszym, unieważnionym przetargu, a robimy to dlatego, że różnica w porównaniu do nowego ma być jedynie symboliczna.

Kliknij, aby powiększyć