Klęska rezerw

Po bardzo słabym w swoim wykonaniu spotkaniu rezerwy Chrobrego uległy Konfeksowi Legnica 1:4 (1:2).
Lepiej zaczęli goście, którzy dość szybko objęli prowadzenie. Co prawda w 12. minucie wyrównał Łukasz Strzelecki, ale i tak to legniczanie w lepszych nastrojach schodzili do szatni, strzelając w tej części gry jeszcze jedną bramkę. Drugą odsłonę z impetem rozpoczęli podopieczni Jarosława Wielgusa. Raz po raz zapędzali się pod pole karne przyjezdnych, ale brakowało dobrego wykończenia. A zawodnicy Konfeksu? Pierwsza akcja z ich strony w drugich 45 minutach i gol. Po tym już do końca kontrolowali sytuację na boisku, a głogowianie grali jakby bez wiary w przynajmniej jeden punkt, w efekcie tracąc jeszcze dwie kolejne bramki.
W Chrobrym zabrakło z różnych powodów Marka Gródeckiego (praca) i Sebastiana Przewockiego (kontuzja), którzy w ostatnich meczach rezerw pokazywali się z bardzo dobrej strony.

Chrobry II Głogów – Konfeks Legnica 1:4 (1:2)
Bramka (Chrobry II): Strzelecki 12′

Chrobry II: Cuper – Pietruszko, Sybis, Dopierała (79′ Najgebauer), Umiński, Filbier (46′ Papuszka), Kaźmierski, Bednarowski (57′ Wikierski), Kwaśnik, Strzelecki (46′ Trznadel), Kozłowski.

Kartki (Chrobry II): Umiński Ż (nie zagra w następnym meczu).

W innych sobotnich meczach z dołu tabeli przegrywały drużyny Rataja i Arkonu. Oba zespoły są tuż za Chrobrym. Zwycięstwo odniosła Nysa, tym samym oddalając się od głogowian. Ponadto wyprzedzające nas ekipy z Góry i Rokitek mają o jeden punkt więcej, a dodatkowo w niedzielę mogą jeszcze bardziej odskoczyć. Więcej w odpowiednim dziale.