Kolejne gadżety na jutrzejszą aukcję

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia jutrzejszego charatytywnego spotkania pomiędzy oldboyami Chrobrego Głogów i Zagłębia Lubin. Przed jego rozpoczęciem odbędzie się aukcja charytatywna dla chorego na białaczkę juniora Chrobrego Adama Kaszuby i Bogatyni poszkodowanej w tegorocznej powodzi, na której można będzie wylicytować kolejną porcję sportowych pamiątek.
Tym razem pulę przedmiotów zasilił były gracz MZKS-u Wojciech Zimerman, mieszkający na stałe w Szwajcarii. Trafiają do niej koszulki meczowe Piotra Reissa ze spotkania Pucharu UEFA pomiędzy Lechem Poznań a Grasshopersem Zurich i Jakuba Rzeźniczaka z Legii Warszawa z meczu z FC Zurich w tych samych rozgrywkach. Ponadto były zawodnik Chrobrego przekaże również dwa proporczyki Widzewa Łódź z meczów Ligi Mistrzów z Broendby Kopenhaga i Atletico Madryt otrzymane prosto z rąk obecnego selekcjonera reprezentacji Polski Franciszka Smudy.
– Przekazując te przedmioty na aukcję chciałbym pomóc ze swojej strony choremu na białaczkę młodemu zawodnikowi Chrobrego. – zadeklarował Wojciech Zimerman, który z własnej inicjatywy zgłosił się z nimi do klubu.
Przypominamy zatem, że oprócz przedmiotów od Wojciecha Zimermana, można wylicytować także dwie koszulki Radosława Kałużnego. Początek jutrzejszej imprezy o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy.

Na zdjęciu z prawej strony Wojciech Zimerman podczas jednej ze swoich wizyt w Głogowie.