Kolejny ciekawy mecz przy Wita Stwosza!

Sobotni mecz z Wartą Poznań zapowiada się bardzo ciekawie! W sektorze gości spodziewana jest bowiem podobna liczba do tej, w której pojawili się przed dwoma tygodniami fani Ostrovii Ostrów. Nie trzeba chyba więc dodawać, że zapowiada się ciekawa rywalizacja na trybunach. Początek meczu o godzinie 19, a my standardowo widzimy się w sektorze Y!

W Głogowie spodziewana jest liczna grupa poznańskich kibiców, co sprawia, że sobotnia rywalizacja z Wartą nabierze dodatkowego smaku! Warta to także jeden z kandydatów do awansu na zaplecze ekstraklasy, dlatego zapowiada się interesujące spotkanie.

My spotykamy się oczywiście w sektorze Y. Po ostatniej wpadce w Opolu, nasi zawodnicy potrzebują naszego wsparcia podczas tego ciężkiego spotkania, dlatego dopingujemy CHROBREGO!

W przerwie meczu rozpoczną się zapisy na wyjazd do Stargardu Szczecińskiego (19 kwietnia). Jest to Wielka Sobota, ciekawy teren, dlatego jedziemy wszyscy bez wyjątków. Koszt całej wyprawy to 55 złotych. W przyszłym tygodniu zapisy będą kontynuowane w sklepie „Stokrotka” (poniedziałek, wtorek, środa 19-21, czwartek 16-21).