LDJ: dwie całkiem odmienne rundy juniorów starszych i równa forma młodszych

Środa 13 czerwca była ostatnim dniem zmagań w Lidze Dolnośląskiej Juniorów. W zaległej 19. kolejce nasze drużyny grały na wyjeździe z Lechią Dzierżoniów. Juniorzy starsi przegrali 3:7, choć po jednym z trafień Dawida Ciechelskiego prowadzili 2:1, i sam wynik oddaje ich poczynania w rundzie wiosennej. Po dobrej jesieni, którą rywalizujący w charakterze beniaminka głogowianie kończyli na szóstej pozycji, w rundzie rewanżowej systematycznie opadali w dół tabeli, by koniec końców sezon zakończyć na 12 miejscu. Lokata niżej była już spadkowa. Z kolei juniorzy młodsi niemal od początku do końca prezentowali równą formę, nie wychodząc poza czołówkę. W Dzierżoniowie zremisowali 1:1, tracąc gola na trzy minuty przed końcem spotkania, i zostawiają Chrobrego w lidze na pozycji nr 5. W ostatnim pojedynku szansę pokazania się otrzymało kilku młodszych piłkarzy z rocznika 1994, wcześniej rywalizujących tylko w klasie okręgowej.

LDJS: Lechia Dzierżoniów – Chrobry Głogów 7:3 (3:2)
Bramki (Chrobry): Ciechelski x2, Szala.
Chrobry: Kubik – Niewieściuk, Kłosowski, Szala, Krawczyk, Nomejko, Walicki, Bosy (55 Zawicki), Ratajewski, Zarębski, Ciechelski.

LDJM: Lechia Dzierżoniów – Chrobry Głogów 1:1 (0:1)
Bramki (Chrobry): Sanocja.
Chrobry: Kubik – Łysowski, Wośkowiak, Mucha (46 Fidah), Żelazowski, Jakubiak, Kozak (70 Karcz), Chwałczyński (75 Niedośpiał), Grzesiński, Jaworski, Sanojca (56 Kycej).